LEGO 60215 CITY REMIZA STRAŻACKA

LEGO 60215 CITY REMIZA STRAŻACKA

245,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Czuwaj nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta LEGO® City w emocjonującym zestawie 60215 Remiza strażacka. W dwupiętrowej remizie znajduje się biuro, pokój do odpoczywania, wieża obserwacyjna, mały dok oraz wolnostojący garaż z dużymi, otwieranymi drzwiami frontowymi i lądowiskiem — można na nim ustawić odczepianego drona zwiadowczego z obracającymi się wirnikami i kamerą. W tym atrakcyjnym zestawie znajdziesz również terenówkę z wężem strażackim strzelającym klockami oraz klockiem ze światłem i dźwiękiem (nowość na styczeń 2019 r.), skuter wodny, cztery minifigurki i figurkę psa z remizy.

 - W zestawie cztery minifigurki LEGO® City: komendant straży pożarnej i troje strażaków oraz figurka psa.

 - W dwupiętrowej remizie znajduje się biuro, pokój do odpoczywania, wieża obserwacyjna, mały dok oraz wolnostojący garaż z dużymi, otwieranymi drzwiami frontowymi i lądowiskiem na dołączonego drona. W komplecie jest także mały fragment ulicy z koszem na śmieci, stertą gazet i płomieniami do zbudowania.

 - W tym atrakcyjnym zestawie znajdziesz również terenówkę strażacką ze schowkami, klockiem ze światłem i dźwiękiem (nowość na styczeń 2019 r.), działającym wężem strażackim z dźwignią, a także skuter wodny z miejscem na gaśnicę strzelającą klockami oraz dron zwiadowczy z obracającymi się wirnikami i kamerą.

 - Akcesoria: gaśnica strzelająca klockami, sześć klocków przedstawiających wodę, wiadro, telefon, telewizor, popcorn i pilot zdalnego sterowania do drona.

 - Zakręć wirnikami, by dron wystartował, a potem obróć kamerę i poszukaj pożaru.

 - Naciśnij klocek ze światłem i dźwiękiem na terenówce, by ostrzec innych kierowców, że pędzisz do pożaru.

 - Włóż klocek przedstawiający wodę do węża strażackiego lub gaśnicy — naciśnięciem dźwigni możesz wystrzelić go w kierunku pożaru i udawać, że został ugaszony.

 - W garażu zmieszczą się pojazdy z innych strażackich zestawów LEGO® City.

 - Ten kreatywny zestaw do budowania składa się z ponad 500 klocków.

 - Remiza strażacka ma ok. 28 cm wysokości, 21 cm szerokości i 27 cm głębokości.

 - Strażacki wóz terenowy ma ok. 6 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości.

 - Skuter wodny ma ok. 6 cm długości i 3 cm szerokości.

 - Dron zwiadowczy ma ok. 3 cm wysokości, 7 cm długości i 7 cm szerokości.

Opis

EAN
5702016369373
Liczba elementów
509
Wiek
od 5 lat
Ilość figurek
4
Certyfikat
CE

Specyficzne kody