LEGO 60226 CITY WYPRAWA BADAWCZA NA MARSA

LEGO 60226 CITY WYPRAWA BADAWCZA NA MARSA

117,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.

Daj młodym odkrywcom kosmosu okazję do zabawy inspirowanym pracą NASA zestawem z promem badawczym i łazikiem. Fajny zestaw LEGO® City 60226 Wyprawa badawcza na Marsa składa się z promu kosmicznego, łazika, drona transportowego z otwieranym schowkiem, drona wirnikowego z obracającym się wirnikiem i skanerem oraz fragmentu powierzchni Marsa, na którym znajduje się tajny symbol. Prom wyposażony jest w otwierany kokpit i dwoje otwieranych drzwi do ładowni, w której zmieści się dron transportowy, a łazik w przegubowy chwytak (nowość na czerwiec 2019 r.), laser i ruchome panele słoneczne. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła. Ten emocjonujący zestaw badawczy zawiera również dwie figurki astronautów.

 - W zestawie dwie minifigurki astronautów LEGO® City.

 - Ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci składa się z promu badawczego, łazika wzorowanego na pojazdach NASA, drona transportowego z otwieranym schowkiem oraz drona wirnikowego z obracającym się wirnikiem i skanerem, którym można odczytać tajny symbol na powierzchni Marsa. Prom wyposażony jest w otwierany kokpit i dwoje otwieranych drzwi do ładowni, w której zmieści się dron transportowy, a łazik w przegubowy chwytak (nowość na czerwiec 2019 r.), laser i ruchome panele słoneczne.

 - Akcesoria w komplecie: hełm z niebieskim wizjerem, skafander do spacerów kosmicznych ze złotym wizjerem, skaner i dwie geody z niebieskimi kryształami (nowość na czerwiec 2019 r.).

 - W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom.

 - Pobierz aplikację LEGO® Life ze sklepu z aplikacjami na urządzenia z systemem iOS i Android. Zanim połączysz się z Internetem, spytaj rodziców o zgodę.

 - Ta ciekawa zabawka konstrukcyjna doskonale sprawdzi się jako prezent dla dziecka.

 - Prom badawczy ma ok. 9 cm wysokości, 23 cm długości i 21 cm szerokości.

 - Marsjański łazik ma ok. 5 cm wysokości, 7 cm długości i 6 cm szerokości.

 - Dron wirnikowy ma ok. 4 cm długości i 3 cm szerokości.

 - Dron transportowy ma ok. 3 cm wysokości i 3 cm długości.

 - Fragment powierzchni Marsa ma ok. 3 cm szerokości.

Opis

EAN
5702016369960
Liczba elementów
273
Wiek
od 5 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody