KLOCKI LEGO 60214 CITY NA RATUNEK W PŁONĄCYM BARZE

LEGO 60214 CITY NA RATUNEK W PŁONĄCYM BARZE

119,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Pomóż ugasić pożar w miejscowym barze z burgerami z zestawu LEGO® City 60214 Na ratunek w płonącym barze. Znajdziesz tu bar z szyldem i płomieniami do przewrócenia, przesuwnym oknem do obsługi klientów oraz koszem na śmieci. Ten rewelacyjny zestaw zawiera też wóz straży pożarnej z kabiną dla minifigurki, dwoma schowkami, obrotowym tyłem i pompą kierunkową z funkcją armatki wodnej (nowość na styczeń 2019 r.). W komplecie jest także motocykl z miejscem na gaśnicę, toporek strażacki (nowość na styczeń 2019 r.) oraz trzy minifigurki.

 - W zestawie trzy minifigurki LEGO® City: dwoje strażaków i kucharz.

 - Wóz strażacki wyposażony jest w kabinę z miejscem dla minifigurki, obrotowy tył, pompę kierunkową z funkcją armatki wodnej (nowość na styczeń 2019 r.) i dwa schowki. W komplecie jest też motocykl.

 - Bar z burgerami ma szyld w kształcie burgera, otwierane okno do obsługi klientów i kosz na śmieci.

 - Akcesoria: toporek strażacki (nowość na styczeń 2019 r.), dwa hełmy z podnoszonymi wizjerami, zbiornik tlenu, kosz na śmieci, kask motocyklowy, mała gaśnica i pięć płomieni do zbudowania.

 - Wybierz, ile płomieni chcesz ustawić na szyldzie i na koszu na śmieci. Czy wolisz zmierzyć się z małym płomyczkiem, czy z szalejącym żywiołem?

 - Obróć tylną część wozu strażackiego i naciśnij miech pompy wodnej, by wystrzelić z niej klocki przedstawiające wodę i ugasić pożar.

 - Bar z burgerami (razem z szyldem) ma ok. 17 cm wysokości, 12 cm szerokości i 6 cm głębokości.

 - Wóz strażacki ze złożoną pompą ma ok. 8 cm wysokości, 15 cm długości i 6 cm szerokości.

Opis

EAN
5702016369267
Liczba elementów
327 szt.
Wiek
od 5 lat
Ilość figurek
3
Certyfikat
CE

Specyficzne kody