LEGO 40477 BrickHeadz Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio

LEGO 40477 BrickHeadz  Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio

129,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kolekcjonerski zestaw do zbudowania LEGO® BrickHeadz™ Disney 40477 Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio z pewnością wpadnie w oko wszystkim wielbicielom kreskówek Disneya. Każda z pieczołowicie oddanych postaci jest umieszczona na czarnej podstawce BrickHeadz i wygląda, jakby zaraz miała coś spsocić albo zabrać się za liczenie pieniędzy. Nie zabrakło zabawnych detali: Sknerus ma swój kultowy cylinder i tors ozdobiony płytką z nadrukiem, a postacie Hyzia, Dyzia i Zyzia są ubrane w podkoszulkii czapki-bejsbolówki w dobranych kolorach. Ten zestaw do zbudowania jest świetnym prezentem dla wszystkich kolekcjonerów modeli BrickHeadz, fanów Disneya i miłośników postaci z filmów animowanych.

Kolekcjonerski zestaw z klasycznymi disnejowskimi postaciami Sknerusa McKwacza i jego stryjecznych wnuków Hyzia, Dyzia i Zyzia w wyjątkowej wersji LEGO® BrickHeadz™.

Świetny prezent dla fanów LEGO®, kolekcjonerów modeli BrickHeadz™ i miłośników Disneya w wieku od 10 lat.

Postać Sknerusa mierzy ok. 10 cm wysokości, a kaczątka mają po ok. 6 cm. Zestaw liczy 340 elementów, a każda z postaci stoi na czarnej podstawce BrickHeadz™.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016961249
Liczba elementów
340
Wiek
od 10 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody