Play-Doh Holownik ‎Ciastolina E66905 play doh

Play-Doh Holownik ‎E66905

59,00 zł
Brutto
02-15.08.2022 sklep nieczynny urlop
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

- POTRZEBUJESZ TRANSPORTU?: Ten zabawkowy holownik dla dzieci w wieku od 3 lat jest gotowy do akcji! Zestaw Play-Doh Wheels zawiera narzędzia do produkcji i holowania ciastolinowych samochodów.

- RÓB AUTA Z CIASTOLINY: Podnośnik do holowania to ciekawe narzędzie Play-Doh napełniające ciastoliną foremkę do robienia aut. W jednej z foremek można zrobić ciastolinowy radiowóz, a w drugiej wyścigówkę,

- PODJEDŹ HOLOWNIKIEM: Wyciśnij ciastolinowy zestaw holowniczy z przodu ciężarówki, podczep i holuj auta z ciastoliny Play-Doh z tyłu i użyj foremek na holowniku, by wykonać potrzebne narzędzia.

- CIASTOLINA PLAY-DOH W 3 KOLORACH: Dzięki 3 kolorom nietoksycznej ciastoliny Play-Doh w standardowych pojemnikach (po 56 g) dzieci mają mnóstwo plastycznej ciastoliny, by zacząć zabawę.

Ten zabawkowy holownik jest napędzany wyobraźnią! Rób z ciastoliny Play-Doh radiowozy i wyścigówki za pomocą podnośnika, szkieletów samochodów i foremek do aut, a potem podczepiaj je do holownika. Wyciśnij zabawny zestaw holowniczy z przodu ciężarówki i zrób ciastolinowe akcesoria za pomocą foremek na holowniku. Miejska tematyka pomaga rozkręcać zabawę i narrację, a dzieci rozbudzają swoją kreatywność, używając narzędzi i 3 pojemników z ciastoliną Play-Doh. Ten zestaw Play-Doh Wheels jest świetny dla dzieci w wieku od 3 lat, które kochają zabawkowe autka i praktyczną zabawę z masą do modelowania! Hasbro, Play-Doh i wszystkie powiązane właściwości są znakami towarowymi firmy Hasbro.

Zestaw zawiera holownik, podnośnik, 2 foremki, 2 szkielety samochodów i 3 pojemniki z masą plastyczną Play-Doh.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5010993642533
Liczba elementów
3 tuby
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody