KOOKYLOOS Holiday Yay Lalka w tubie Seria 4

KOOKYLOOS Holiday Yay Lalka w tubie Seria 4

41,00 zł
Brutto
Ilość
Paczkomat gratis powyżej 350 zł

KookyLoos powracają jeszcze bardziej zabawne i inspirujące niż kiedykolwiek! Znajdź swój styl i dołącz do zabawy z KookyLoos! Lubisz taniec, muzykę i neony, czy woli iść do kina na dobry film? Każdy znajdzie tu coś dla siebie. A może większą przyjemność sprawi styl glamour i przygoda na czerwonym dywanie lub przebieranie się w kostiumy? Każdej laleczce jednym kliknięciem można zmienić minkę – wystarczy obrócić buzię!

W serii Party Time czeka aż 12 nowych laleczek, które dzielą się na 4 ekipy. Członkinie Party Animals to trzy KookyLoos uwielbiające taniec i śpiew. Popcorn Party to grupa trzech przyjaciółek, które kochają kino. Grupę DJ Party łączy muzyka i taniec w kolorowym otoczeniu neonów. KookyLoos z Glam Party uwielbiają się przebierać, błyszczeć i mienić; zawsze są superstylowe od stóp do głów i kochają glamour.

W każdym opakowaniu czekają saszetki-niespodzianki! Sprawdź, która KookyLoos ukrywa się w środku, jakie nosi ubranka, do której ekipy należy i jakie są dołączone do niej akcesoria.

Zawartość:

1 laleczka KookyLoos,

ubranko i buciki,

akcesorium lub zwierzątko.

PRODUKT WYSYŁANY LOSOWO

10 Przedmioty

Opis

EAN
8431618023242
Wiek
od 3 lat
Ilość figurek
1
Certyfikat
CE

Specyficzne kody