Klocki Ideas 21320 Szkielety dinozaurów

LEGO Klocki Ideas 21320 Szkielety dinozaurów

Sięgnij po niezwykły zestaw LEGO Ideas Szkielety dinozaurów, by cofnąć się w odległą przeszłość, gdy na Ziemi panowały wielkie gady. Budowa modeli szkieletów tyranozaura, triceratopsa i...

320,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

LEGO Klocki Ideas 21320 Szkielety dinozaurów

Sięgnij po niezwykły zestaw LEGO Ideas Szkielety dinozaurów, by cofnąć się w odległą przeszłość, gdy na Ziemi panowały wielkie gady. Budowa modeli szkieletów tyranozaura, triceratopsa i pteranodona w skali 1:32 będzie bardzo pouczająca. Słynny T. Rex mógł mieć nawet trzynaście metrów długości i biegać z prędkością dwudziestu kilometrów na godzinę, a ciężki triceratops ważył od pięciu do ośmiu ton i miał charakterystyczny pysk z trzema rogami. Uzupełnieniem tej kolekcji jest pteranodon - latający gad, którego skrzydła osiągały rozpiętość ponad pięciu metrów! Wszystkie szkielety z klocków LEGO są ruchome, tak aby dało się je ustawić w groźnych pozach. W zestawie są również podstawki, więc możesz zbudować sobie własne muzeum historii naturalnej! Ten zestaw to gratka dla każdego kolekcjonera, który pasjonuje się dinozaurami. Znajdziesz w nim także figurkę szkieletu homo sapiens z podstawką oraz minifigurkę paleontologa z ciekawymi akcesoriami, które zachęcają do twórczej zabawy. 

Kolekcjonerski zestaw LEGO Ideas Szkielety dinozaurów - doskonały do postawienia na półce! 

Dowiedz się, jak wyglądało życie na Ziemi miliony lat temu, budując przy okazji imponujący model z przeznaczonego dla dorosłych zestawu 21320 Szkielety dinozaurów LEGO Ideas. Zestaw zawiera dwa realistyczne modele szkieletów dinozaurów (tyranozaura i triceratopsa) oraz zabawkowy szkielet latającego gada pteranodona. 910 elementów do złożenia zapewni doskonałą, kreatywną zabawę każdemu miłośnikowi historii naturalnej. Modele są utrzymane w skali 1:32 i można im nadać realistyczne pozy, a do każdego z nich dołączona jest podstawka. Dzięki temu możesz ustawić je obok szkieletu homo sapiens, który też znajduje się w zestawie, i urządzić ekspozycję w muzealnym stylu. Uzupełnieniem zestawu jest minifigurka paleontologa z różnymi akcesoriami, która zachęca do pomysłowej zabawy w odgrywanie ról. Ten archeologiczny zestaw ucieszy każdego dorosłego fana dinozaurów. Świetnie nadaje się do budowania w pojedynkę, ale możesz też zaprosić do zabawy innych miłośników historii naturalnej! 

  • Zestaw zawiera niesamowicie szczegółowe modele skamieniałości dinozaurów w skali 1:32 - tyranozaura i triceratopsa, oraz zabawkowy szkielet pteranodona. Do każdego z nich dołączona jest podstawka,więc możesz urządzić na swojej półce muzeum archeologiczne w stylu LEGO.
  • Zestaw zawiera też inne elementy inspirujące do kreatywnej zabawy: figurkę szkieletu homo sapiens z podstawką oraz minifigurkę paleontologa ze skrzynią do zbudowania, jajem dinozaura, kością, kapeluszem i książką.
  • Składanie tego kolekcjonerskiego zestawu LEGO Ideas z dinozaurami da Ci mnóstwo satysfakcji - jest w nim aż 910 elementów.
  • Nie masz doświadczenia w budowaniu z LEGO? Nie martw się! W tym zestawie paleontologicznym znajdziesz broszurkę z przejrzystymi instrukcjami i fascynującymi faktami na temat tyranozaurów, triceratopsów i pteranodonów. Przeczytasz w niej także o fanie, który wymyślił ten zestaw, i o projektancie LEGO, który go opracował.
  • Zestaw nadaje się idealnie na prezent dla zainteresowanych paleontologią konstruktorów LEGO w wieku od 16 lat i wszystkich innych osób, które pasjonują się historią naturalną i dinozaurami.
  • Modele szkieletów pterozaura i dinozaurów mogą być świetną dekoracją. Największy z trzech modeli jest szkielet tyranozaura, który liczy ok. 20 cm wysokości i 40 cm długości.
1 Przedmiot

Opis

Wiek
od 16 lat

Specyficzne kody