Chipsy gra imprezowa Rebel

Chipsy gra imprezowa Rebel

40,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Chrupiąca gra imprezowa!

Obserwuj pojawiające się elementy, analizuj sytuację i zdecyduj, na który cel warto postawić. Tylko nie przesadź z chciwością, bo szybko możesz wszystko stracić!

Chipsy to wciągająca niczym najpyszniejsza przekąska i doprawiona emocjami gra imprezowa, w której próbujemy oszacować prawdopodobieństwo zrealizowania kart celu. Na początku gry uczestnicy otrzymują ich po 6, a każdy związany jest z układem lub kolejnością pojawiania się kolejnych przekąsek. W toku gry będziemy odrzucali kolejne karty, zastanawiając się, czy warto postawić na bardziej wartościowy, ale ryzykowny cel. A może pewne punkty to dobre punkty, niezależnie od okoliczności?

Na czym to polega?

Rozgrywka trwa kilka rund. W każdej z nich 4 razy losowane są kolorowe żetony chipsów.

Na początku każdej rundy gracze otrzymują po 6 kart zadań. Są one związane z układem i kombinacją kolorystyczną chipsów na koniec gry. 

Po każdym z trzech pierwszych losowań żetonów uczestnicy odrzucają karty zadań, które uznają za zbyt trudne.

Po czwartym dobraniu podliczamy punkty, a gracze otrzymują otrzymują żetony nagród. Jeśli ktoś z graczy zdobył łącznie co najmniej 4 żetony nagród, wygrywa.

Dlaczego pokochasz tę grę? 

Dynamiczna, angażująca i emocjonująca - taka właśnie jest zabawa z Chipsami! Ta niepozorna gra imprezowa wciąga już od pierwszej rundy i sprawa, że chcemy rozgrywać partię za partią.

Zasady są ekstremalnie proste, a pojedyncza partia trwa kilkanaście minut, dzięki czemu możesz poczęstować Chipsami nawet najbardziej początkujących znajomych.

Gra naprawdę jest zapakowana jak paczka pysznych przekąsek! Czy to nie wspaniałe?

Uwaga! Istnieje ryzyko, że przy wyciąganiu żetonów z torebki, nabierzesz ochoty na prawdziwą, słoną przekąskę!

1 Przedmiot

Opis

EAN
3558380098621
Wiek
od 8 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok. 15 - 20 minut
Liczba graczy
2 - 5 osób

Specyficzne kody