TRIVIAL PURSUIT DOMÓWKA GRA TOWARZYSKA

TRIVIAL PURSUIT DOMÓWKA GRA TOWARZYSKA 

42,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Trivial Pursuit Domówka to najlepszy sposób na rozkręcenie każdej imprezy! Sprawdź swoją wiedzę w wyjątkowym quizie Trivial Pursuit. Domówka to aż 600 szalonych pytań w kategoriach takich jak: Podróże, Filmy i seriale, Muzyka, Lifestyle, Kuchnie świata czy Kim jestem?

Przekonaj się który z graczy okaże się koneserem kuchni świata, znawcą kinematografii, a kto zna wszystkie piosenki. Kto z Was odpowie na najwięcej pytań wyznaczonych przez kostkę?

 - Zespół muzyczny, który od 2003 roku zastanawia się „Jak zapomnieć?”, to… a) Afromental b) Jeden Osiem L c) Ich Troje

 - Skąd pochodzi szef wszystkich szefów, Pan Krzysztof Jarzyna? a) Ze Szczecina b) Z Olsztyna c) Ze Zbąszyna

 - Mówię, jak jest i mieszkam w Boston, Massachusetts. a) Marek Piekarczyk b) Mateusz Morawiecki c) Mariusz Max Kolonko

 - To specjalne wydanie gry nie wymaga planszy, dzięki czemu możesz wziąć ją ze sobą na każdą domówkę! Zbierz znajomych, usiądźcie wygodnie i dajcie się ponieść zabawie.

Zasady gry Trivial Pursuit Domówka:

Przed rozpoczęciem gry potasujcie wszystkie karty i ułóżcie w pudełku tak, aby odpowiedzi były niewidoczne. Aby zacząć rozgrywkę, wyznaczona osoba rzuca kostką – od koloru, jaki wypadnie, zależeć będzie, którego sezonu będzie dotyczyło pytanie! Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, rozpoczynający rzuca kostką jeszcze raz. Jeśli i tym razem odpowie poprawnie, zyskuje kartę. W ten sposób może kontynuować aż do chwili, gdy się pomyli! Wtedy kolejka przechodzi do kolejnej osoby. Wygrywa ten, kto jako pierwszy zdobędzie 6 kart, czyli odpowie poprawnie na 12 pytań!

Zawartość opakowania:

 - karta z zasadami

 - 100 kart z pytaniami

 - kostka

Opis

EAN
5036905036030
Wiek
od 16 lat
Liczba graczy
od 2

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.