SPIDEY Ghost Spider pluszak

SPIDEY Ghost Spider pluszak

56,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wszyscy uwielbiają przyjaznych superbohaterów z sąsiedztwa! Ta milutka, pluszowa superbohaterka Ghost Spider ma 20 cm wysokości i chętnie zostanie nową najlepszą przyjaciółką Twojego dziecka. Ghost Spider to inteligentna, odważna i nieustraszona Gwen Stacy, która w alternatywnym wszechświecie została ugryziona przez radioaktywnego pająka, zmieniając się w superbohaterkę, walczącą ze złoczyńcami! Koniecznie musi znaleźć się w Twojej kolekcji!

Ghost Spider jest również idealną towarzyszką podróży i może wziąć udział w każdej nowej przygodzie Twojego dziecka – nieważne, czy, czy będzie to lot samolotem, podróż samochodem, nocleg u przyjaciół czy pełne wrażeń popołudnie w domu! Mała pluszowa Ghost Spider to superbohaterka, którą Twoje dziecko polubi i od której nauczy się, jak być małym bohaterem również w codziennym życiu! Przedstaw bohaterów kultowego serialu „Spidey i super-kumple” nowemu pokoleniu fanów! Będą zachwyceni, tak jak kiedyś Ty. Do zebrania jest jeszcze więcej postaci, idealnych do odtwarzania niesamowitych przygód znanych z serialu!

Spidey i super-kumple, których można przytulić!

Twoje dziecko pokocha swoją nową przytulankę – ulubioną superbohaterkę Ghost Spider oraz inne pluszaki zainspirowane serialem „Spidey i super-kumple”!

Dołącz do Petera, Gwen i Milesa

Dołącz do swojej ulubionej drużyny Spidey’ego – z Peterem, Gwen i Milesem Moralesem – gdy będą razem powstrzymywać złoczyńców i wspinać się po ścianach. Twoje dziecko będzie chętnie odtwarzać scenki i jeszcze raz przeżywać przygody znane z ulubionego serialu!

Poznaj kultowych bohaterów

Przedstaw bohaterów kultowego serialu „Spidey i super-kumple” nowemu pokoleniu fanów.

- Mała, pluszowa Ghost Spider będzie nową najlepszą przyjaciółką Twojego dziecka! Ghost Spider, przyjazna superbohaterka z sąsiedztwa, jest zawsze gotowa na fascynujące przygody!

- Twoje dziecko może również nauczyć się, jak zostać superbohaterem w prawdziwym życiu, dzięki wszystkim ważnym lekcjom, jakich udzielą mu Spidey i jego niesamowici przyjaciele, którzy są zawsze gotowi, by podać pomocną dłoń.

- Pluszowe zabawki wzorowane na małych superbohaterach wyglądają zupełnie tak, jakby właśnie wyskoczyły z serialu „Spidey i super-kumple”!

- Przenieś do domu superprzygody i pozwól swojemu dziecku odtwarzać jego ulubione sceny oraz wszystkie niesamowite historie z serialu „Spidey i super-kumple” dzięki tej pluszowej maskotce!

- Stwórzcie własną drużynę małych superbohaterów i zbierzcie każdą maskotkę z tej serii! Do zebrania jest jeszcze więcej pluszaków zainspirowanych serialem „Spidey i super-kumple”!

W zestawie:

- 20cm pluszowa maskotka Ghost Spider

1 Przedmiot

Opis

EAN
191726398462
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody