Cutetitos Carnivalitos Pluszaki kolekcjonerskie

Cutetitos Carnivalitos Pluszaki kolekcjonerskie

40,00 zł
Brutto
Ilość
Paczkomat gratis powyżej 350 zł

PRODUKT WYSYŁANY LOSOWO 

Nowa, wspaniała, karnawałowa wersja Cutetitos!

Nasze słodkie Cutetitos są gotowe, by świętować Karnawał we wspaniałym stylu, z cudownymi, karnawałowymi wzorkami i zapachami!

Cutetitos Carnivalitos to urocze, supermiękkie pluszaki, każdy owinięty kocykiem inspirowanym różnymi przysmakami (jak frytki lub wata cukrowa). Tylko czekają na odwinięcie i zabawę!

Żeby przekonać się, czy Wasz Cutetito jest świetny, świetniejszy, najświetniejszy czy superświetny, sprawdźcie jego „gorący punkt”, czyli ikonkę w kształcie biletu karnawałowego, którą ma na biodrze!

Otrzymacie też 1 z 4 wyjątkowych kocyków z wzorami inspirowanymi różnymi przysmakami, jak frytki, popcorn, wata cukrowa albo lane faworki z bitą śmietaną i dodatkami!

W nowej serii z zabawnymi wzorami znajdziecie aż 10 nowych Carnivalitos do kolekcji – od Dogito do Slothito. Kto wie, może nawet traficie na Leopardito! Niektóre maluszki są NAPRAWDĘ RZADKO SPOTYKANE. Ciekawe, czy na nie traficie.

Karta kolekcjonerska, którą znajdziecie w opakowaniu, zawiera dodatkowe informacje o każdym pluszaku – dzięki niej poznacie jego gatunek, imię oraz dowiecie się, kiedy ma urodziny i jak często występuje. Zbierzcie wszystkie 10 Carnivalitos do pysznej zabawy!

8 Przedmioty

Opis

EAN
885561391381
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody