Cutetitos Carnivalitos Pluszaki kolekcjonerskie

Cutetitos Carnivalitos Pluszaki kolekcjonerskie

49,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PRODUKT WYSYŁANY LOSOWO 

Nowa, wspaniała, karnawałowa wersja Cutetitos!

Nasze słodkie Cutetitos są gotowe, by świętować Karnawał we wspaniałym stylu, z cudownymi, karnawałowymi wzorkami i zapachami!

Cutetitos Carnivalitos to urocze, supermiękkie pluszaki, każdy owinięty kocykiem inspirowanym różnymi przysmakami (jak frytki lub wata cukrowa). Tylko czekają na odwinięcie i zabawę!

Żeby przekonać się, czy Wasz Cutetito jest świetny, świetniejszy, najświetniejszy czy superświetny, sprawdźcie jego „gorący punkt”, czyli ikonkę w kształcie biletu karnawałowego, którą ma na biodrze!

Otrzymacie też 1 z 4 wyjątkowych kocyków z wzorami inspirowanymi różnymi przysmakami, jak frytki, popcorn, wata cukrowa albo lane faworki z bitą śmietaną i dodatkami!

W nowej serii z zabawnymi wzorami znajdziecie aż 10 nowych Carnivalitos do kolekcji – od Dogito do Slothito. Kto wie, może nawet traficie na Leopardito! Niektóre maluszki są NAPRAWDĘ RZADKO SPOTYKANE. Ciekawe, czy na nie traficie.

Karta kolekcjonerska, którą znajdziecie w opakowaniu, zawiera dodatkowe informacje o każdym pluszaku – dzięki niej poznacie jego gatunek, imię oraz dowiecie się, kiedy ma urodziny i jak często występuje. Zbierzcie wszystkie 10 Carnivalitos do pysznej zabawy!

1 Przedmiot

Opis

EAN
885561391381
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody