Monopoly Junior Iniemamocni2 Gra ekonomiczna PL

Monopoly Junior Iniemamocni2 Gra ekonomiczna PL

75,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Stan powystawowy, Lekko wgniecione pudełko 

Poznaj nową, odświeżoną wersję kultowej gry strategicznej Monopoly, przygotowanej specjalnie z myślą o najmłodszych. Pozycja ta zapewni nie tylko dobrą zabawę, ale także zachęci do nauki liczenia i podstaw ekonomii. Akcja nowego Monopoly Junior toczy się w wesołym miasteczku, gdzie znajdują się typowe, znane dziecku obiekty do kupienia. Nowa grafiki i pionki uatrakcyjnią każdą rozgrywkę – nie przegap swojej szansy i nie pozwól sobie na zostanie bankrutem!

Gra Monopoly Junior jest uproszczona w stosunku do wersji dla dorosłych. Plansza jest zmniejszona, a każda nieruchomość posiada tylko 2 pola własności. Dodatkowo, nie istnieją karty nieruchomości – jeśli zakupimy dane pole, swoją własność oznaczamy żetonem, a czynsz jest równowartością ceny zakupu. Dodatkowo obowiązująca waluta ma tylko jeden nominał. Reszta elementów pozostaje niezmieniona.

Poruszaj się po polach wokół planszy – ilość ruchów określasz poprzez rzucenie kostką. Twoim zadaniem jest kupowanie wszystkich nieruchomości, na których stanie Twój pionek. Po zakupie połóż na nim żeton własności. Możesz także trafić do więzienia, zdobyć kartę szansy lub przeczekać jedną kolejkę. Za każde przejście startu otrzymujesz w prezencie dwa banknoty. Możesz także pobierać opłatę od innych graczy, jeśli staną na Twoim polu. Co więcej, jeśli masz wykupione obie nieruchomości jednego koloru, czynsz wzrasta dwukrotnie. Gra kończy się, kiedy jeden z graczy zostaje bez gotówki.

Zawartość pudełka:

  - 1 plansza 38 x 38 cm (składana)

  - 1 talia złożona z 24 kart „Szansa”

  - 48 plastikowych żetonów

  - 1 plik pieniędzy

  - 1 kostka sześcienna

  - 4 pionki

  - instrukcja

Opis

EAN
5010993468447
Wiek
od 5 lat
Certyfikat
CE
Liczba graczy
2 - 4

Specyficzne kody