Puerto Rico (III edycja) gra ekonomiczna Lacerta

Puerto Rcio (III edycja) gra ekonomiczna Lacerta

135,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nowa edycja kultowej gry ekonomicznej!

Do dynamicznego rozwoju Nowy Świat potrzebuje ciężkiej pracy swoich mieszkańców: nieustraszonego plantatora, przedsiębiorczego budowniczego, życzliwego burmistrza, mądrego zarządcy, sprawnych kupców, dzielnego kapitana i wytrwałych poszukiwaczy. W trakcie kolejnych lat będziesz obejmować różne posady, wcielając się w poszczególne role, co przełoży się na punkty zwycięstwa.

Wszyscy będziecie musieli dostosować się do nadchodzących zmian, jednak tylko najsprytniejszy zdobędzie najwięcej punktów i będzie mógł się cieszyć zwycięstwem.

Celem gry Puerto Rico jest zdobycie największej liczby punktów zwycięstwa, zarządzając idylliczną wyspą. Wszyscy będziecie kolejno wykonywać akcje, wcielając się w różne postacie. W każdej rundzie wszyscy będziecie mogli skorzystać z akcji wybranych postaci, jednak tylko osoba, która wybrała daną postać może skorzystać z jej przywileju. Bądźcie jednak uważni, ponieważ niektóre decyzje mogą okazać się bardziej korzystne dla przeciwników niż dla Was. Starajcie się utrzymać przewagę nad rywalami, dostosowując się do ciągle zmieniających się warunków.

Nowa edycja Puerto Rico zawiera cztery oficjalne rozszerzenia:

- Nowe budynki (dodatkowych 24 małych budynków oraz 2 duże budynki)

- Szlachcic (dodatkowych 12 małych budynków, 1 duży budynek, 2 czerwone budynki produkcyjne oraz 20 znaczników szlachciców)

- Korsarz (dodatkowa 1 karta postaci oraz 1 żeton)

- Festyn w San Juan (dodatkowa 1 plansza gry - plansza festiwalu)

1 Przedmiot

Opis

EAN
5908445421051
Wiek
od 12 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok. 70 - 120 minut
Liczba graczy
2 - 5 osób

Specyficzne kody