Lekarze książka Czytaj z Albikiem

Lekarze książka Czytaj z Albikiem

Interaktywna mówiąca mini książka wprowadza dzieci w wieku od 5 lat w szczegóły zawodu lekarza. Na każdej stronie tej książki najmłodsi..

48,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

KSIĄŻKA UZUPEŁNIAJĄCA - NIE ZAWIERA PIÓRA DO CZYTANIA

Na każdej stronie tej książki najmłodsi będą poznawać tajemnice zawodu lekarza. Dzieci dowiedzą się, co oznacza skrót RTG, dlaczego podczas choroby gorączkujemy i czym zajmuje się laryngolog. Terminy i procedury medyczne są objaśnione w przyjazny dla dziecka sposób. Oprócz wielu ciekawostek, na kartach zostały zakodowane także dialogi i zabawne quizy.

Mini książka zawiera prawie 500 dźwięków i tekstów.

Seria Czytaj z Albikiem przeznaczona jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.

Specjalna technologia pozwala korzystać z książek nawet dzieciom w wieku przedszkolnym, które nie potrafi ą jeszcze czytać. Dzięki niej mogą same „przeczytać“ bajkę lub w formie zabawy nauczyć się rozpoznawać kolory, cyfry, litery czy rozmaite kształty. Wszystkie te umiejętności mogą następnie ćwiczyć podczas zabawnych gier edukacyjnych zawartych w książkach.

1 Przedmiot

Opis

EAN
9788395423918
Wiek
wiek 5-12lat

Specyficzne kody