Zestaw Mój pierwszy elementarz + Pióro Czytaj z Albikiem

Zestaw Mój pierwszy elementarz + Pióro Czytaj z Albikiem 

261,00 zł
Brutto
Ilość
Paczkomat gratis powyżej 350 zł

Mój pierwszy elementarz pozwoli dzieciom w łatwy sposób nabyć podstawową wiedzę o otaczającym świecie, liczbach, kolorach i literach. Książkę urozmaicają zabawne odgłosy, dialogi i piosenki. Dzięki prostym quizom dzieci utrwalą zdobytą wiedzę, a także będą się doskonale bawić i chętnie wracać do nauki!

Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.

Specjalna technologia pozwala korzystać z książek nawet dzieciom w wieku przedszkolnym, które nie potrafi ą jeszcze czytać. Dzięki niej mogą same „przeczytać“ bajkę lub w formie zabawy nauczyć się rozpoznawać kolory, cyfry, litery czy rozmaite kształty. Wszystkie te umiejętności mogą następnie ćwiczyć podczas zabawnych gier edukacyjnych zawartych w książkach.

Zawartość opakowania:

 - Elektroniczne pióro

 - Książka Mój pierwszy elementarz

 - Ładowarka

 - Kabel USB

 - Przewodnik

 - 10 sztuk naklejek na odtwarzacz MP3

 - 10 sztuk naklejek regulacji głośności

Specyfikacja techniczna:

Pióro Albik jest kompatybilne tylko z systemem operacyjnym Windows. Zawiera kartę pamięci MicroSD o pojemności 8 GB i złącze USB 2.0 do szybkich połączeń, akumulator o mocy 365 mA / 3.7 V Li-ion i ładowarkę 500 mA / 5 V.

3 Przedmioty

Opis

EAN
8590228031709
Wiek
3-7 lat
Czas rozgrywki
powyżej 15 min

Specyficzne kody