Zestaw Język angielski + Pióro Czytaj z Albikiem

Zestaw Język angielski + Pióro Czytaj z Albikiem IG4

250,00 zł
Brutto
Ilość
Paczkomat gratis powyżej 350 zł

Język angielski – interaktywna mówiąca książka to fantastyczny sposób na naukę podstaw języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Pozwala ona poszerzyć słownictwo, dzięki dialogom można nauczyć się właściwej wymowy i konstruowania prostych zdań. Książka zawiera również kompletne polskie tłumaczenie.

Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.

Specjalna technologia pozwala korzystać z książek nawet dzieciom w wieku przedszkolnym, które nie potrafi ą jeszcze czytać. Dzięki niej mogą same „przeczytać“ bajkę lub w formie zabawy nauczyć się rozpoznawać kolory, cyfry, litery czy rozmaite kształty. Wszystkie te umiejętności mogą następnie ćwiczyć podczas zabawnych gier edukacyjnych zawartych w książkach.

Zawartość opakowania:

 - Elektroniczne pióro

 - Książka Język angielski

 - Ładowarka

 - Kabel USB

 - Przewodnik

 - 10 sztuk naklejek na odtwarzacz MP3

 - 10 sztuk naklejek regulacji głośności

Specyfikacja techniczna:

Pióro Albik jest kompatybilne tylko z systemem operacyjnym Windows. Zawiera kartę pamięci MicroSD o pojemności 8 GB i złącze USB 2.0 do szybkich połączeń, akumulator o mocy 365 mA / 3.7 V Li-ion i ładowarkę 500 mA / 5 V.

[Video Czytaj z Albikiem (Zabawkowicz)]

2 Przedmioty

Opis

EAN
8590228031723
Wiek
6-12 lat
Czas rozgrywki
powyżej 15 min

Specyficzne kody