Zdrowy Bidon Aktywności 1L

Zdrowy Bidon Aktywności 1L

44,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zdrowy Bidon - czym zasłużył na tę nazwę?

 - bidon jest produkowany z materiałów stosowanych w medycynie i przemyśle farmaceutycznym

 - Materiał ten jest stosowany na przykład w sprzęcie medycznym na oddziałach intensywnej opieki. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest aseptyczność oraz dbałość o najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.   

bez ftalanów i wolny od Bisfenolu A (BPA)

 - Zdrowy Bidon nie zawiera żadnych opisanych wyżej toksycznych substancji. Radzimy użytkownikom uważne zapoznawać się z właściwościami bidonów innych producentów, ponieważ zdarza się, że oferowane na rynku bidony są wykonane z tworzyw zawierających toksyczne składniki lub nie nadają się do mycia w zmywarkach.

bez zapachów i pleśni

 - Zdrowy Bidon nie wchłania zapachów ani pleśni, łatwo można o niego dbać i zapewnić jego idealną czystość. Może być stosowany do wszystkich rodzajów napojów, do 100 C. Bez problemu może być wykorzystywany do napojów mrożonych lub gazowanych.  

 - Zdrowy Bidon spełnia europejskie normy dotyczące wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością:  atesty. 

 - Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-4827, ważna do 01.03.2019 r.

Dlaczego wybrać Zdrowy Bidon?

   - łatwość użycia i utrzymywania w czystości

Po normalnym użytkowaniu Zdrowego bidonu wystarczy wypłukać go ciepłą wodą, w wypadku dłuższego przechowywania ciepłego napoju w bidonie można umyć bidon w zmywarce. Istotne jest dokładne wysuszenie wszystkich części  Zdrowego Bidonu  i przechowywanie otwartego bidonu. 

Wysoka jakość materiału pozwala na wyparzenie Zdrowego Bidonu (temperatura 100 ° C przez 5 minut). Dzięki temu można pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń.

Można podgrzewać napoje w bidonie w kuchence mikrofalowej (moc 900W przez 2 minuty). (Certyfikaty)

Zdrowy Bidon  można łatwo myć dzięki szerokim otworom. Poszczególne części zakrętki (rys. Komponenty) można zdemontować i wyczyścić oddzielnie. Ustnik można zdjąć  za pomocą silniejszego pociągnięcia. Należy regularnie kontrolować uszczelkę, która zapobiega przypadkowemu wyciekaniu napojów.

 - oryginalne wzornictwo i duży wybór

W barwnej kolekcji nowych wzorów znajdzie się coś dla każdego - dzieci, młodzieży, rodziców i seniorów. Każdy Zdrowy Bidon może być oryginalny! Stwórz własny Zdrowy bidon z dostępnych elementów i dostosuj go do własnych potrzeb. Możesz wybierać spośród trzech rozmiarów: 0,5 litra; 0,7 litra; 1 litr, co jest wygodne dla rodziny, a także zajęć sportowych i zdrowotnych. Można go nosić w torebce, tornistrze, plecaku, podczas jazdy na rowerze, czy w samochodzie, po prostu wszędzie. Zaletą tego nowoczesnego bidonu jest lekka i łatwa obsługa, która jest ceniona zwłaszcza przez dzieci, seniorów i osoby niepełnosprawne. Dodatkowo można wybrać przezroczysty Zdrowy Bidon, co pozwoli na kontrolę ilości spożywanego napoju. 

 - dluga żywotność dzięki częściom zamiennym

Zdrowego Bidonu można używać przez wiele lat, a raz na jakiś czas za niewielką kwotę "odmłodzić" go. Kupując części zamienne (pełna nakrętka, ustnik lub uszczelki) można łatwo wydłużyć jego żywotność w znaczącym stopniu. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i chronić środowisko. Zimą polecamy użycie osłon termicznych z neoprenu, które chronią Zdrowy bidon przed działaniem czynników mechanicznych, a także pozwalają utrzymać napój w pożądanej temperaturze.

Zdrowy Bidon - więcej niż zwykły bidon

 - promuje zdrowy styl życia

Pomaga kontrolować prawidłowe spożycie płynów, co jest ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest to bardzo pomocne - nawet jeśli dziecko pije niechętnie, to często po prostu lubi używać ulubionego bidonu. Zdrowy Bidon jest bardzo popularny wśród matek karmiących, dla których regularne i obfite przyjmowanie płynów jest niezbędne. Oczywiście jest też szeroko stosowany przez wszystkich ludzi aktywnych (lekkoatletyka, piłka nożna, hokej,  bieganie, koszykówka, tenis, pływanie, itp).

 - bezpieczny dla środowiska

Dostępne na rynku butelkowane napoje są kosztowne, a ich opakowania - niekorzystne dla środowiska. Zdrowy bidon zapewnia wiele lat użytkowania, oszczędność, pomaga chronić środowisko, i, co najważniejsze, zdrowie - wiemy co pijemy my i nasze dzieci. Zdrowy bidon w pełni nadaje się do recyklingu i jest przyjazny dla środowiska. 

 - wyprodukowany w Czechach

Rozwój i produkcja odbywa się w Czechach w Żaclerzu niedaleko granicy z Polską. Tutaj nadzorujemy jakość, badamy potrzeby przedsiębiorców i staramy się spełniać życzenia naszych klientów. Jakośc Zdrowego Bidonu potwierdzają nie tylko atesty, ale także liczne nadsyłane do nas opinie klientów. Zdrowy Bidon i jego komponenty można bez problemu kupić w szerokiej sieci sklepów detalicznych (sklepów z towarami dla dzieci, artykułami sportowymi, szkolnymi i biurowymi itp.) w Czechach, na Morawach i Słowacji.  

1 Przedmiot

Opis

EAN
8595573605360
Certyfikat
Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-4827
Pojemność
1L

Specyficzne kody