BARBIE Z KONIEM ZESTAW MATTEL fxh13

BARBIE Z KONIEM ZESTAW MATTEL fxh13

145,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Mattel Barbie Koń podstawowy. Co za przygoda! Zestaw lalka + konik i akcesoria.

Fenomenalna jakość wykonania Wciągająca rozrywka Jedziemy! Barbie Lalka blondynka w stroju jeździeckim z kaskiem + jasnobrązowy koń z miękką białą grzywą i ogonem, idealny prezent dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Ten zestaw z lalką i konikiem Barbie pozwala wyobraźni pogalopować! Koń dołączony do zestawu ma siodło i uzdę, aby ta dwójka przyjaciół mogła wyruszyć razem na poszukiwanie przygody. Wszystko, czego potrzeba! Posadź lalkę na koniu i ruszaj przed siebie! Barbie ma na sobie strój jeździecki z butami i kaskiem, a jej kolana się zginają, aby mogła usiąść na koniku. Dzieci pokochają wspólne przejażdżki z tą dwójką przyjaciół, bo gdy dziewczynki bawią się z Barbie, odkrywają, że mogą być kim chcą! W zestawie lalka Barbie w ubranku, koń ze zdejmowaną uzdą i siodłem oraz kask dla lalki.

Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Ekscytujące chwile! Lalka Barbie inspiruje do kreatywności i wyrażania własnego stylu. Nie tylko pozwoli dziecku na tworzenie niesamowitych historii jeździeckich, ale także zachwyci fenomenalnym wykonaniem i piękną kolorystyką. Jedno jest pewne - to będzie udana zabawa!

1 Przedmiot

Opis

EAN
887961691351
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody